+3
Nowe mieszkanie, 54,14 m², 3 pokoje, parter, oferta nr A.07
617 196 zł
11 400 zł /m²
okazyjna cena
Rata 2 888 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Osiedle Salvia
Warszawa, Białołęka, Kobiałka, ul. Mańkowska
1 / 3

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
54,14 m²
Piętro:
parter
Liczba poziomów:
1
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Termin oddania:
III kwartał 2027
Zapytaj o ofertę