Logo

Nowe mieszkanie, 38,99 m², 2 pokoje, parter, oferta nr A.47

516 618 zł

13 250 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 417 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Salvia

Warszawa, Białołęka, Kobiałka, ul. Mańkowska

2 pokoje, mieszkanie 38,99 m², parter, oferta nr A.47, Osiedle Salvia, Warszawa, Białołęka, Kobiałka, ul. Mańkowska
1 / 3
Osiedle Salvia - zdjęcie nr 0
Osiedle Salvia - zdjęcie nr 1
Osiedle Salvia - zdjęcie nr 2
Osiedle Salvia - zdjęcie nr 3
Osiedle Salvia - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 38.99 m², A.47
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,99 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę