Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 67,17 m², 3 pokoje, parter, oferta nr SMPUDO498

755 663 zł

11 250 zł /m²

Rata 3 536 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Lesznowola

3 pokoje, mieszkanie 67,17 m², parter, oferta nr , SMPUDO498, Lesznowola
SMPUDO498 - zdjęcie nr 0
SMPUDO498 - zdjęcie nr 1
SMPUDO498 - zdjęcie nr 2
SMPUDO498 - zdjęcie nr 3
SMPUDO498 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 67.17 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

67,17 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,93 m

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę