Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 64,70 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 26335/2089/OMS

579 000 zł

8 949 zł /m²

Rata 2 709 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Poznań, Górczyn, Krzysztofa Arciszewskiego

3 pokoje, mieszkanie 64,70 m², piętro 3, oferta nr , 26335/2089/OMS, Poznań, Górczyn, Górczyn, Krzysztofa Arciszewskiego
26335/2089/OMS - zdjęcie nr 0
26335/2089/OMS - zdjęcie nr 1
26335/2089/OMS - zdjęcie nr 2
26335/2089/OMS - zdjęcie nr 3
26335/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 64.7 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

64,70 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1961

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę