Logo

Nowe mieszkanie, 52,82 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr C1_M31/I

554 082 zł

10 490 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 592 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lublin, Czechów Północny, ul. Koncertowa

3 pokoje, mieszkanie 52,82 m², piętro 1, oferta nr C1_M31/I, Koncertowe Wzgórze - Budynek C1, Lublin, Czechów Północny, ul. Koncertowa
Koncertowe Wzgórze - Budynek C1 - zdjęcie nr 0
Koncertowe Wzgórze - Budynek C1 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 52.82 m², C1_M31/I
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

52,82 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Termin oddania:

grudzień 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę