Logo

Nowe mieszkanie, 34,46 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr C1_M48/I

409 729 zł

11 890 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 917 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lublin, Czechów Północny, ul. Koncertowa

2 pokoje, mieszkanie 34,46 m², piętro 1, oferta nr C1_M48/I, Koncertowe Wzgórze - Budynek C1, Lublin, Czechów Północny, ul. Koncertowa
Koncertowe Wzgórze - Budynek C1 - zdjęcie nr 0
Koncertowe Wzgórze - Budynek C1 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 34.46 m², C1_M48/I
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

34,46 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Termin oddania:

grudzień 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę