Logo

Nowe mieszkanie, 37,76 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr C1_M37/III

448 966 zł

11 890 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 101 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lublin, Czechów Północny, ul. Koncertowa

2 pokoje, mieszkanie 37,76 m², piętro 3, oferta nr C1_M37/III, Koncertowe Wzgórze - Budynek C1, Lublin, Czechów Północny, ul. Koncertowa
Koncertowe Wzgórze - Budynek C1 - zdjęcie nr 0
Koncertowe Wzgórze - Budynek C1 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 37.76 m², C1_M37/III
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,76 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Termin oddania:

grudzień 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę