Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 53,00 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 30684

206 646 zł

3 899 zł /m²

Rata 967 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie na sprzedaż 53 m², ul. Komeńskiego 38, Elbląg

Elbląg, ul. Komeńskiego 38

3 pokoje, mieszkanie 53,00 m², piętro 1, oferta nr , 30684, Elbląg, ul. Komeńskiego 38
30684 - zdjęcie nr 0
30684 - zdjęcie nr 1
30684 - zdjęcie nr 2
30684 - zdjęcie nr 3
30684 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 53 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

53,00 m²

Piętro:

1 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę