Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 63,50 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 86350/6624/OMS

900 000 zł

14 173 zł /m²

Rata 4 211 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Piórek House

Warszawa, Bielany, Kluczowa

3 pokoje, mieszkanie 63,50 m², piętro 3, oferta nr , 86350/6624/OMS, Warszawa, Bielany, Bielany, Kluczowa
86350/6624/OMS - zdjęcie nr 0
86350/6624/OMS - zdjęcie nr 1
86350/6624/OMS - zdjęcie nr 2
86350/6624/OMS - zdjęcie nr 3
86350/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 63.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

63,50 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1984

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę