Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 105,00 m², 3 pokoje, parter, oferta nr SMNUTY882

769 000 zł

7 324 zł /m²

Rata 3 598 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Katowice

3 pokoje, mieszkanie 105,00 m², parter, oferta nr , SMNUTY882, Katowice
SMNUTY882 - zdjęcie nr 0
SMNUTY882 - zdjęcie nr 1
SMNUTY882 - zdjęcie nr 2
SMNUTY882 - zdjęcie nr 3
SMNUTY882 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 105 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

105,00 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,70 m

Rok Budowy:

1930

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę