Logo

Nowe mieszkanie, 71,36 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr A-11

784 960 zł

11 000 zł /m²

Rata 3 673 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja AURA WARSZEWO

Szczecin, Północ, Warszewo, ul. Kalinowa

3 pokoje, mieszkanie 71,36 m², piętro 1, oferta nr A-11, AURA WARSZEWO, Szczecin, Północ, Warszewo, ul. Kalinowa
SALON Z ANEKSEM37,21 m²SYPIALNIA9,70 m²SYPIALNIA8,63 m²ŁAZIENKA2,97 m²WC2,13 m²KORYTARZ10,25 m²BALKON6,27 m²
Wymiary mieszkania 71.36 m², A-11
Wirtualna makieta 3D mieszkania 71.36 m², A-11
A-18A-17A-16A-15A-14A-13A-12A-11A-10
Plan piętra
AURA WARSZEWO - zdjęcie nr 0
AURA WARSZEWO - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 71.36 m², A-11
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

71,36 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,53 m

Strony świata:

południe (S), wschód (E)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,27 m²)

Termin oddania:

zakończenie budowy do grudnia 2025, przekazanie kluczy do 30.06.2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę