Logo

Nowe mieszkanie, 61,28 m², 3 pokoje, parter, oferta nr B-08

704 720 zł

11 500 zł /m²

Rata 3 297 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja AURA WARSZEWO

Szczecin, Północ, Warszewo, ul. Kalinowa

3 pokoje, mieszkanie 61,28 m², parter, oferta nr B-08, AURA WARSZEWO, Szczecin, Północ, Warszewo, ul. Kalinowa
SALON Z ANEKSEM29,54 m²SYPIALNIA8,09 m²SYPIALNIA8,09 m²ŁAZIENKA3,50 m²WC2,10 m²KORYTARZ9,39 m²OGRÓDEK79,00 m²
Wymiary mieszkania 61.28 m², B-08
Wirtualna makieta 3D mieszkania 61.28 m², B-08
B-01B-09B-08B-07B-06B-05B-04B-03B-02
Plan piętra
AURA WARSZEWO - zdjęcie nr 0
AURA WARSZEWO - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 61.28 m², B-08
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

61,28 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,93 m

Strony świata:

północ (N), wschód (E)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (79,00 m²)

Termin oddania:

zakończenie budowy do grudnia 2025, przekazanie kluczy do 30.06.2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę