+3
Nowe mieszkanie, 51,49 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr T/8
998 906 zł
19 400 zł /m²
okazyjna cena
Rata 4 674 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Wille Biskupin 2.1
Wrocław, Śródmieście, ul. K. Olszewskiego
1 / 6

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
51,49 m²
Piętro:
2 piętro
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (4,30 m²)
Termin oddania:
IV kwartał 2027
Zapytaj o ofertę