Logo

Nowe mieszkanie, 77,24 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr V/6

1 490 732 zł

19 300 zł /m²

Rata 6 975 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Wille Biskupin 2.1

Wrocław, Śródmieście, ul. K. Olszewskiego

4 pokoje, mieszkanie 77,24 m², piętro 1, oferta nr V/6, Wille Biskupin 2.1, Wrocław, Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Śródmieście, ul. K. Olszewskiego
1 / 6
Wille Biskupin 2.1 - zdjęcie nr 0
Wille Biskupin 2.1 - zdjęcie nr 1
Wille Biskupin 2.1 - zdjęcie nr 2
Wille Biskupin 2.1 - zdjęcie nr 3
Wille Biskupin 2.1 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 77.24 m², V/6
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

77,24 m²

Piętro:

1 piętro

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,97 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę