Logo

Nowe mieszkanie, 59,54 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 311

684 710 zł

11 500 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 204 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Jurowiecka 22

Białystok, Sienkiewicza, ul. Jurowiecka 22

SALON Z ANEKSEM24,24 m²SYPIALNIA13,35 m²SYPIALNIA10,14 m²ŁAZIENKA4,20 m²KORYTARZ7,59 m²BALKON3,55 m²
Wymiary mieszkania 59.54 m², 311
Jurowiecka 22 - zdjęcie nr 0
Jurowiecka 22 - zdjęcie nr 1
Jurowiecka 22 - zdjęcie nr 2
Jurowiecka 22 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 59.54 m², 311
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

59,54 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,63 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,55 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę