Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 117,88 m², 3 pokoje, parter, oferta nr SMTUJI756

890 000 zł

7 550 zł /m²

Rata 4 164 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Jelenia Góra

3 pokoje, mieszkanie 117,88 m², parter, oferta nr , SMTUJI756, Jelenia Góra
SMTUJI756 - zdjęcie nr 0
SMTUJI756 - zdjęcie nr 1
SMTUJI756 - zdjęcie nr 2
SMTUJI756 - zdjęcie nr 3
SMTUJI756 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 117.88 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

117,88 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

3,70 m

Rok Budowy:

1901

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę