Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 47,00 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 1485/14727/OMS

710 000 zł

15 106 zł /m²

Rata 3 322 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Place4You

Warszawa, Żoliborz, Jasnodworska

3 pokoje, mieszkanie 47,00 m², piętro 3, oferta nr , 1485/14727/OMS, Warszawa, Żoliborz, Żoliborz, Jasnodworska
1485/14727/OMS - zdjęcie nr 0
1485/14727/OMS - zdjęcie nr 1
1485/14727/OMS - zdjęcie nr 2
1485/14727/OMS - zdjęcie nr 3
1485/14727/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 47 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

47,00 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1971

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę