Logo

Nowe mieszkanie, 56,03 m², 3 pokoje, parter, oferta nr B7

778 000 zł

13 885 zł /m²

Rata 3 640 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Botanika

Gdańsk, Osowa, ul. Izydy

3 pokoje, mieszkanie 56,03 m², parter, oferta nr B7, Botanika, Gdańsk, Osowa, ul. Izydy
Botanika - zdjęcie nr 0
Botanika - zdjęcie nr 1
Botanika - zdjęcie nr 2
Botanika - zdjęcie nr 3
Botanika - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 56.03 m², B7
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

56,03 m²

Piętro:

parter

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (43,09 m²)

Termin oddania:

30.05.2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę