Logo

Nowe mieszkanie, 37,43 m², 2 pokoje, parter, oferta nr A9

537 000 zł

14 347 zł /m²

Rata 2 512 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Botanika

Gdańsk, Osowa, ul. Izydy

2 pokoje, mieszkanie 37,43 m², parter, oferta nr A9, Botanika, Gdańsk, Osowa, ul. Izydy
Botanika - zdjęcie nr 0
Botanika - zdjęcie nr 1
Botanika - zdjęcie nr 2
Botanika - zdjęcie nr 3
Botanika - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 37.43 m², A9
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,43 m²

Piętro:

parter

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (28,70 m²)

Termin oddania:

30.05.2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę