Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 61,33 m², 3 pokoje, parter, oferta nr PAN814659

750 000 zł

12 229 zł /m²

Rata 3 509 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice, Łostowice, Hokejowa

3 pokoje, mieszkanie 61,33 m², parter, oferta nr , PAN814659, Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice, Łostowice, Hokejowa
PAN814659 - zdjęcie nr 0
PAN814659 - zdjęcie nr 1
PAN814659 - zdjęcie nr 2
PAN814659 - zdjęcie nr 3
PAN814659 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 61.33 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

61,33 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

2023

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę