Logo

Nowe mieszkanie, 70,38 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr F.04.03

936 054 zł

13 300 zł /m²

Rata 4 380 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Pierwsza Dzielnica

Katowice, Bogucice, ul. Henryka Góreckiego 13

3 pokoje, mieszkanie 70,38 m², piętro 4, oferta nr F.04.03, Pierwsza Dzielnica, Katowice, Bogucice, ul. Henryka Góreckiego 13
Pierwsza Dzielnica - zdjęcie nr 0
Pierwsza Dzielnica - zdjęcie nr 1
Pierwsza Dzielnica - zdjęcie nr 2
Pierwsza Dzielnica - zdjęcie nr 3
Pierwsza Dzielnica - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 70.38 m², F.04.03
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

70,38 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę