Logo

Nowe mieszkanie, 33,74 m², 1 pokój, 3 piętro, oferta nr F.03.01

458 864 zł

13 600 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 147 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Pierwsza Dzielnica

Katowice, Bogucice, ul. Henryka Góreckiego 13

1 pokój, mieszkanie 33,74 m², piętro 3, oferta nr F.03.01, Pierwsza Dzielnica, Katowice, Bogucice, ul. Henryka Góreckiego 13
Pierwsza Dzielnica - zdjęcie nr 0
Pierwsza Dzielnica - zdjęcie nr 1
Pierwsza Dzielnica - zdjęcie nr 2
Pierwsza Dzielnica - zdjęcie nr 3
Pierwsza Dzielnica - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 33.74 m², F.03.01
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

33,74 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę