Logo

Nowe mieszkanie, 33,36 m², 1 pokój, 12 piętro, oferta nr F.12.01

533 760 zł

16 000 zł /m²

Rata 2 497 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Pierwsza Dzielnica

Katowice, Bogucice, ul. Henryka Góreckiego 13

1 pokój, mieszkanie 33,36 m², piętro 12, oferta nr F.12.01, Pierwsza Dzielnica, Katowice, Bogucice, ul. Henryka Góreckiego 13
Pierwsza Dzielnica - zdjęcie nr 0
Pierwsza Dzielnica - zdjęcie nr 1
Pierwsza Dzielnica - zdjęcie nr 2
Pierwsza Dzielnica - zdjęcie nr 3
Pierwsza Dzielnica - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 33.36 m², F.12.01
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

33,36 m²

Piętro:

12 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę