Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 48,20 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 319

639 000 zł

13 257 zł /m²

Rata 2 990 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty AKM Nieruchomości

Gdańsk, al. Grunwaldzka

3 pokoje, mieszkanie 48,20 m², parter, oferta nr , 319, Gdańsk, al. Grunwaldzka
319 - zdjęcie nr 0
319 - zdjęcie nr 1
319 - zdjęcie nr 2
319 - zdjęcie nr 3
319 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 48.2 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

48,20 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę