Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 75,00 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 40568

968 250 zł

12 910 zł /m²

Rata 4 530 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie na sprzedaż 75 m², Głowackiego 26, Warszawa Wesoła (Wesoła)

Warszawa, Wesoła, Głowackiego 26

3 pokoje, mieszkanie 75,00 m², piętro 1, oferta nr , 40568, Warszawa, Wesoła, Wesoła, Głowackiego 26
40568 - zdjęcie nr 0
Lokalizacja mieszkania 75 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

75,00 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę