Logo

Nowe mieszkanie, 55,98 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr B1.53

452 000 zł

8 074 zł /m²

Rata 2 115 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Chabrowe

Starogard Gdański, ul. Gen. Stanisław Sosabowskiego

3 pokoje, mieszkanie 55,98 m², piętro 4, oferta nr B1.53, Osiedle Chabrowe, Starogard Gdański, ul. Gen. Stanisław Sosabowskiego
SALON Z ANEKSEM23,57 m²SYPIALNIA10,66 m²SYPIALNIA10,30 m²ŁAZIENKA3,75 m²WC1,79 m²KORYTARZ5,91 m²BALKON3,24 m²
Wymiary mieszkania 55.98 m², B1.53
Osiedle Chabrowe - zdjęcie nr 0
Osiedle Chabrowe - zdjęcie nr 1
Osiedle Chabrowe - zdjęcie nr 2
Osiedle Chabrowe - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 55.98 m², B1.53
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

55,98 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Strony świata:

zachód (W)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,24 m²)

Termin oddania:

rok 2027

Pobierz prospekt
Zapytaj o ofertę