Logo

Nowe mieszkanie, 36,96 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr B1.33

309 500 zł

8 374 zł /m²

Rata 1 448 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Chabrowe

Starogard Gdański, ul. Gen. Stanisław Sosabowskiego

2 pokoje, mieszkanie 36,96 m², piętro 2, oferta nr B1.33, Osiedle Chabrowe, Starogard Gdański, ul. Gen. Stanisław Sosabowskiego
SALON Z ANEKSEM17,95 m²SYPIALNIA10,93 m²ŁAZIENKA4,56 m²KORYTARZ3,52 m²BALKON3,24 m²
Wymiary mieszkania 36.96 m², B1.33
Osiedle Chabrowe - zdjęcie nr 0
Osiedle Chabrowe - zdjęcie nr 1
Osiedle Chabrowe - zdjęcie nr 2
Osiedle Chabrowe - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 36.96 m², B1.33
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

36,96 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Strony świata:

wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,24 m²)

Termin oddania:

rok 2027

Pobierz prospekt
Zapytaj o ofertę