Logo

Nowe mieszkanie, 56,61 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr B4-23

646 890 zł

11 427 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 027 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Galaktyczna

Gdańsk, Osowa, ul. Galaktyczna

SALON Z ANEKSEM22,23 m²SYPIALNIA9,95 m²SYPIALNIA8,85 m²ŁAZIENKA4,28 m²WC2,10 m²GARDEROBA1,38 m²KORYTARZ4,48 m²PRZEDSIONEK3,90 m²TARAS2,82 m²
Wymiary mieszkania 56.61 m², B4-23
Galaktyczna - zdjęcie nr 0
Galaktyczna - zdjęcie nr 1
Galaktyczna - zdjęcie nr 2
Galaktyczna - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 56.61 m², B4-23
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

56,61 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Strony świata:

południe (S), wschód (E), zachód (W)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (2,82 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę