Logo

Nowe mieszkanie, 64,66 m², 3 pokoje, parter, oferta nr C3.B33

558 900 zł

8 644 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 615 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowy Wyszogród

Bydgoszcz, Stary Fordon, ul. Fordońska 408

3 pokoje, mieszkanie 64,66 m², parter, oferta nr C3.B33, Nowy Wyszogród, Bydgoszcz, Stary Fordon, ul. Fordońska 408
Nowy Wyszogród - zdjęcie nr 0
Nowy Wyszogród - zdjęcie nr 1
Nowy Wyszogród - zdjęcie nr 2
Nowy Wyszogród - zdjęcie nr 3
Nowy Wyszogród - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 64.66 m², C3.B33
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

64,66 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

południe (S), wschód (E), zachód (W)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek

Termin oddania:

bud. C1, C2 - gotowe do odbioru, bud. C3, D1, D2 - sierpień 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę