Logo

Nowe mieszkanie, 47,40 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr C3.A16

430 700 zł

9 087 zł /m²

Rata 2 015 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowy Wyszogród

Bydgoszcz, Stary Fordon, ul. Fordońska 408

2 pokoje, mieszkanie 47,40 m², piętro 4, oferta nr C3.A16, Nowy Wyszogród, Bydgoszcz, Stary Fordon, ul. Fordońska 408
Nowy Wyszogród - zdjęcie nr 0
Nowy Wyszogród - zdjęcie nr 1
Nowy Wyszogród - zdjęcie nr 2
Nowy Wyszogród - zdjęcie nr 3
Nowy Wyszogród - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 47.4 m², C3.A16
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

47,40 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

północ (N), południe (S), zachód (W)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon

Termin oddania:

bud. C1, C2 - gotowe do odbioru, bud. C3, D1, D2 - sierpień 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę