Logo

Nowe mieszkanie, 112,74 m², 3 pokoje, parter, oferta nr D2.4

959 400 zł

8 510 zł /m²

Rata 4 489 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowy Wyszogród

Bydgoszcz, Stary Fordon, ul. Fordońska 408

3 pokoje, mieszkanie 112,74 m², parter, oferta nr D2.4, Nowy Wyszogród, Bydgoszcz, Stary Fordon, ul. Fordońska 408
Nowy Wyszogród - zdjęcie nr 0
Nowy Wyszogród - zdjęcie nr 1
Nowy Wyszogród - zdjęcie nr 2
Nowy Wyszogród - zdjęcie nr 3
Nowy Wyszogród - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 112.74 m², D2.4
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

112,74 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

północ (N), południe (S), wschód (E), zachód (W)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek

Termin oddania:

bud. C1, C2 - gotowe do odbioru, bud. C3, D1, D2 - sierpień 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę