Logo

Nowe mieszkanie, 48,25 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr C/2/2

571 714 zł

11 849 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 675 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Limone

Iwiny, ul. F. P. Schuberta

3 pokoje, mieszkanie 48,25 m², piętro 2, oferta nr C/2/2, Limone, Iwiny, ul. F. P. Schuberta
Limone - zdjęcie nr 0
Limone - zdjęcie nr 1
Limone - zdjęcie nr 2
Limone - zdjęcie nr 3
Limone - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 48.25 m², C/2/2
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

48,25 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,90 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę