Logo

Nowe mieszkanie, 39,16 m², 2 pokoje, parter, oferta nr F/0/1

499 290 zł

12 750 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 336 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Limone

Iwiny, ul. F. P. Schuberta

2 pokoje, mieszkanie 39,16 m², parter, oferta nr F/0/1, Limone, Iwiny, ul. F. P. Schuberta
Limone - zdjęcie nr 0
Limone - zdjęcie nr 1
Limone - zdjęcie nr 2
Limone - zdjęcie nr 3
Limone - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 39.16 m², F/0/1
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,16 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (37,78 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę