Logo

Nowe mieszkanie, 47,28 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr B/1/3

572 041 zł

12 099 zł /m²

Rata 2 676 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Limone

Iwiny, ul. F. P. Schuberta

2 pokoje, mieszkanie 47,28 m², piętro 1, oferta nr B/1/3, Limone, Iwiny, ul. F. P. Schuberta
Limone - zdjęcie nr 0
Limone - zdjęcie nr 1
Limone - zdjęcie nr 2
Limone - zdjęcie nr 3
Limone - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 47.28 m², B/1/3
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

47,28 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,08 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę