Logo

Nowe mieszkanie, 46,63 m², 2 pokoje, parter, oferta nr A/0/2

564 176 zł

12 099 zł /m²

Rata 2 640 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Limone

Iwiny, ul. F. P. Schuberta

2 pokoje, mieszkanie 46,63 m², parter, oferta nr A/0/2, Limone, Iwiny, ul. F. P. Schuberta
Limone - zdjęcie nr 0
Limone - zdjęcie nr 1
Limone - zdjęcie nr 2
Limone - zdjęcie nr 3
Limone - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 46.63 m², A/0/2
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,63 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (30,32 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę