Logo

Nowe mieszkanie, 77,45 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 96

820 970 zł

10 600 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 841 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Between

Łódź, Śródmieście, ul. Dowborczyków 12

3 pokoje, mieszkanie 77,45 m², piętro 3, oferta nr 96, Between, Łódź, Śródmieście, ul. Dowborczyków 12
Between - zdjęcie nr 0
Between - zdjęcie nr 1
Between - zdjęcie nr 2
Between - zdjęcie nr 3
Between - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 77.45 m², 96
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

77,45 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (8,50 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę