Logo

Nowe mieszkanie, 42,15 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr 4

468 287 zł

11 110 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 191 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Between

Łódź, Śródmieście, ul. Dowborczyków 12

1 pokój, mieszkanie 42,15 m², piętro 1, oferta nr 4, Between, Łódź, Śródmieście, ul. Dowborczyków 12
Between - zdjęcie nr 0
Between - zdjęcie nr 1
Between - zdjęcie nr 2
Between - zdjęcie nr 3
Between - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 42.15 m², 4
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

42,15 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,50 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę