Logo

Nowe mieszkanie, 57,29 m², 3 pokoje, 6 piętro, oferta nr B1/44

721 854 zł

12 600 zł /m²

Rata 3 377 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Locus 2 - etap I

Rumia, Janowo, ul. Dąbrowskiego

3 pokoje, mieszkanie 57,29 m², piętro 6, oferta nr B1/44, Locus 2 - etap I, Rumia, Janowo, ul. Dąbrowskiego
Wirtualna makieta 3D mieszkania 57.29 m², B1/44
B1/43B1/44B1/45B1/46B1/47B1/77B1/80B1/79B1/78 2x12.5x26.52x12.5x2818x17.6x27.018x17.6x27.0
Plan piętra
Locus 2 - etap I - zdjęcie nr 0
Locus 2 - etap I - zdjęcie nr 1
Locus 2 - etap I - zdjęcie nr 2
3
Lokalizacja mieszkania 57.29 m², B1/44
Mapa
Rzut
Piętra
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

57,29 m²

Piętro:

6 piętro

Strony świata:

północ (N), wschód (E)

Garaż:

hala garażowa, parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (22,83 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę