Logo

Nowe mieszkanie, 41,72 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr B1/32

508 984 zł

12 200 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 381 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Locus 2 - etap I

Rumia, Janowo, ul. Dąbrowskiego

2 pokoje, mieszkanie 41,72 m², piętro 4, oferta nr B1/32, Locus 2 - etap I, Rumia, Janowo, ul. Dąbrowskiego
SALON Z ANEKSEM21,09 m²SYPIALNIA11,79 m²ŁAZIENKA4,35 m²KORYTARZ4,50 m²BALKON6,06 m²
Wymiary mieszkania 41.72 m², B1/32
Wirtualna makieta 3D mieszkania 41.72 m², B1/32
B1/28B1/29B1/30B1/31B1/32B1/33B1/34B1/35B1/67B1/68B1/71B1/70B1/69 18x17.6x27.018x17.6x27.0
Plan piętra
Locus 2 - etap I - zdjęcie nr 0
Locus 2 - etap I - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 41.72 m², B1/32
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,72 m²

Piętro:

4 piętro

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,06 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę