Logo

Nowe mieszkanie, 56,22 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 13G.23

607 176 zł

10 800 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 841 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Zielone Zamienie X

Zamienie, ul. Czekoladowa / Herbaciana

SALON Z ANEKSEM19,43 m²SYPIALNIA11,87 m²SYPIALNIA9,91 m²ŁAZIENKA5,31 m²KORYTARZ9,70 m²BALKON6,19 m²
Wymiary mieszkania 56.22 m², 13G.23
Zielone Zamienie X - zdjęcie nr 1
Lokalizacja mieszkania 56.22 m², 13G.23
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

56,22 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,68 m

Strony świata:

południe (S), wschód (E)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,19 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę