Logo

Nowe mieszkanie, 47,48 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 13G.19

546 020 zł

11 500 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 555 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Zielone Zamienie X

Zamienie, ul. Czekoladowa / Herbaciana

SALON Z ANEKSEM22,73 m²SYPIALNIA11,05 m²ŁAZIENKA6,10 m²KORYTARZ7,60 m²BALKON4,50 m²
Wymiary mieszkania 47.48 m², 13G.19
Zielone Zamienie X - zdjęcie nr 1
Lokalizacja mieszkania 47.48 m², 13G.19
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

47,48 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,68 m

Strony świata:

zachód (W)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,50 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę