Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 55,50 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 106083

698 000 zł

12 577 zł /m²

Rata 3 266 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Rembertów, Chełmżyńska

3 pokoje, mieszkanie 55,50 m², parter, oferta nr , 106083, Warszawa, Rembertów, Rembertów, Chełmżyńska
106083 - zdjęcie nr 0
106083 - zdjęcie nr 1
106083 - zdjęcie nr 2
106083 - zdjęcie nr 3
106083 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 55.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

55,50 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę