Logo

Nowe mieszkanie, 59,91 m², 3 pokoje, parter, oferta nr L2-10

754 866 zł

12 600 zł /m²

Rata 3 532 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Rembertów, ul. Chełmżyńska

3 pokoje, mieszkanie 59,91 m², parter, oferta nr L2-10, Park Leśny Rembertów - L1 L2, Warszawa, Rembertów, ul. Chełmżyńska
Park Leśny Rembertów - L1 L2 - zdjęcie nr 0
Park Leśny Rembertów - L1 L2 - zdjęcie nr 1
Park Leśny Rembertów - L1 L2 - zdjęcie nr 2
Park Leśny Rembertów - L1 L2 - zdjęcie nr 3
Park Leśny Rembertów - L1 L2 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 59.91 m², L2-10
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

59,91 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

północ (N), południe (S), wschód (E)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (59,43 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę