Logo

Nowe mieszkanie, 52,22 m², 3 pokoje, parter, oferta nr L2-6

668 416 zł

12 800 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 127 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Rembertów, ul. Chełmżyńska

3 pokoje, mieszkanie 52,22 m², parter, oferta nr L2-6, Park Leśny Rembertów - L1 L2, Warszawa, Rembertów, ul. Chełmżyńska
Park Leśny Rembertów - L1 L2 - zdjęcie nr 0
Park Leśny Rembertów - L1 L2 - zdjęcie nr 1
Park Leśny Rembertów - L1 L2 - zdjęcie nr 2
Park Leśny Rembertów - L1 L2 - zdjęcie nr 3
Park Leśny Rembertów - L1 L2 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 52.22 m², L2-6
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

52,22 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

zachód (W)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (58,89 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę