Logo

Nowe mieszkanie, 55,90 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 2.4

453 181 zł

8 107 zł /m²

Rata 2 120 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Bracka

Żagań, ul. Bracka

3 pokoje, mieszkanie 55,90 m², piętro 1, oferta nr 2.4, Osiedle Bracka, Żagań, ul. Bracka
Osiedle Bracka - zdjęcie nr 0
Osiedle Bracka - zdjęcie nr 1
Osiedle Bracka - zdjęcie nr 2
Osiedle Bracka - zdjęcie nr 3
Osiedle Bracka - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 55.9 m², 2.4
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

55,90 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

południe (S), zachód (W)

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,50 m²), balkon (9,50 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę