Logo

Nowe mieszkanie, 39,60 m², 1 pokój, 4 piętro, oferta nr 5.10

295 020 zł

7 450 zł /m²

Rata 1 380 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Bracka

Żagań, ul. Bracka

1 pokój, mieszkanie 39,60 m², piętro 4, oferta nr 5.10, Osiedle Bracka, Żagań, ul. Bracka
Osiedle Bracka - zdjęcie nr 0
Osiedle Bracka - zdjęcie nr 1
Osiedle Bracka - zdjęcie nr 2
Osiedle Bracka - zdjęcie nr 3
Osiedle Bracka - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 39.6 m², 5.10
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

39,60 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

wschód (E)

Garaż:

parking naziemny

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę