Logo

Nowe mieszkanie, 32,20 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr 3.15

247 940 zł

7 700 zł /m²

Rata 1 160 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Bracka

Żagań, ul. Bracka

1 pokój, mieszkanie 32,20 m², piętro 2, oferta nr 3.15, Osiedle Bracka, Żagań, ul. Bracka
Osiedle Bracka - zdjęcie nr 0
Osiedle Bracka - zdjęcie nr 1
Osiedle Bracka - zdjęcie nr 2
Osiedle Bracka - zdjęcie nr 3
Osiedle Bracka - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 32.2 m², 3.15
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

32,20 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

wschód (E)

Garaż:

parking naziemny

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę