Logo

Nowe mieszkanie, 54,27 m², 3 pokoje, parter, oferta nr C2.0.5

649 710 zł

11 972 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 040 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Maślice, Fabryczna, ul. Bogatyńska

3 pokoje, mieszkanie 54,27 m², parter, oferta nr C2.0.5, ul. Bogatyńska Dobry Deweloper Milo Wrocław Maślice III, Wrocław, Maślice, Fabryczna, ul. Bogatyńska
ul. Bogatyńska Dobry Deweloper Milo Wrocław Maślice III - zdjęcie nr 0
ul. Bogatyńska Dobry Deweloper Milo Wrocław Maślice III - zdjęcie nr 1
ul. Bogatyńska Dobry Deweloper Milo Wrocław Maślice III - zdjęcie nr 2
ul. Bogatyńska Dobry Deweloper Milo Wrocław Maślice III - zdjęcie nr 3
ul. Bogatyńska Dobry Deweloper Milo Wrocław Maślice III - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 54.27 m², C2.0.5
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

54,27 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (87,27 m²)

Termin oddania:

30 sierpnia 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę