Logo

Nowe mieszkanie, 80,98 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr C1.2.19

710 010 zł

8 768 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 322 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Maślice, Fabryczna, ul. Bogatyńska

3 pokoje, mieszkanie 80,98 m², piętro 2, oferta nr C1.2.19, ul. Bogatyńska Dobry Deweloper Milo Wrocław Maślice III, Wrocław, Maślice, Fabryczna, ul. Bogatyńska
ul. Bogatyńska Dobry Deweloper Milo Wrocław Maślice III - zdjęcie nr 0
ul. Bogatyńska Dobry Deweloper Milo Wrocław Maślice III - zdjęcie nr 1
ul. Bogatyńska Dobry Deweloper Milo Wrocław Maślice III - zdjęcie nr 2
ul. Bogatyńska Dobry Deweloper Milo Wrocław Maślice III - zdjęcie nr 3
ul. Bogatyńska Dobry Deweloper Milo Wrocław Maślice III - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 80.98 m², C1.2.19
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

80,98 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,60 m²)

Termin oddania:

30 sierpnia 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę