Logo

Nowe mieszkanie, 75,03 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr C2.2.18

752 310 zł

10 027 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 520 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Maślice, Fabryczna, ul. Bogatyńska

3 pokoje, mieszkanie 75,03 m², piętro 2, oferta nr C2.2.18, ul. Bogatyńska Dobry Deweloper Milo Wrocław Maślice III, Wrocław, Maślice, Fabryczna, ul. Bogatyńska
ul. Bogatyńska Dobry Deweloper Milo Wrocław Maślice III - zdjęcie nr 0
ul. Bogatyńska Dobry Deweloper Milo Wrocław Maślice III - zdjęcie nr 1
ul. Bogatyńska Dobry Deweloper Milo Wrocław Maślice III - zdjęcie nr 2
ul. Bogatyńska Dobry Deweloper Milo Wrocław Maślice III - zdjęcie nr 3
ul. Bogatyńska Dobry Deweloper Milo Wrocław Maślice III - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 75.03 m², C2.2.18
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

75,03 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,60 m²)

Termin oddania:

30 sierpnia 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę